Stardoll TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Butik Stardoll'un resmi formu. Stardoll ile ilgili ilk forum!! :)

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bugün Tuhaf Gün :D

YazarMesaj
irem-bugs-bunny

irem-bugs-bunny

Rep Puanı : 121

Bugün Tuhaf Gün :D Empty
MesajKonu: Bugün Tuhaf Gün :D   Bugün Tuhaf Gün :D Icon_minitimeSalı Ocak 22, 2013 2:52 pm

İlk sene maalesef öğlenciyim Sad
Dünde nöbetçiydim okulda... Bugün hesapta gezi vardı ama bizim sınıftan kimse gitmiyordu...
Yani okula gelmemeleri için bir sebep yoktu (en azından bütün sınıfın)
Neyse işte ben nöbetçi iken sınıfta konusmuslar yarın gezi var okula gelmeyelim gezide var biz gitmiyoruz ama yok yazılmayız herhalde diye scratch
Bende nöbetçi olduğum için hiç birşeyden haberim yok tabi, en yakın arkadaşımda bana söylemeyi unutmuş(!).. Sınıfa sınıf defterlerini toplamaya çıktığımda bile birşey demediler...
Bugünde öğlenleyin servis geldi, gittim okula sınıfa bir girdim ki kimse yok Embarassed
Bahsettiğim en yakın arkadaşımı aradım, geliyormusun diye, evde olduğunu ve bugün yok yazılmayız belki diye kimsenin okula gelmiyeceğini söyledi. Evil or Very Mad
Ya bare insan dün söyler kardeşiim dün söyler :/

Eee tabi bende baktım kimsede gelmiyor, sınıfta akşama kadar tek duramam ya, annemi aradım durumu söyledim ve eve geliyorum dedim.. Allahtan daha bizim ders zilimiz çalmamıştı ki okuldan çıkabildim.. Yoksa ben çıksam kaçmış olucaktım.. E haliyle annemin gelip almasını beklemek zorunda kalıcaktım.. Ama 5/10 dakikayla sıyırdım Very Happy
Sonrada doğru eve.. Very Happy

Bakalım yarın nolcak.. arkadaşım yok yazılmassak yarında gelmem diyor.. Very Happy
baby1

Bugün Tuhaf Gün :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ...Bugün...