Stardoll TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Butik Stardoll'un resmi formu. Stardoll ile ilgili ilk forum!! :)

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Örnek Tanışma Konusu...

2 posters
YazarMesaj
RockinRockbaby
Admin
RockinRockbaby

Rep Puanı : 344

Örnek Tanışma Konusu... Empty
MesajKonu: Örnek Tanışma Konusu...   Örnek Tanışma Konusu... Icon_minitimeÇarş. Ocak 02, 2013 2:19 pm

Ben:

Merhaba... Ben Stardoll'dan RockinRockbaby. Gerçek ismim Zeynep. 16 yaşında, siyah saçlı, esmer , kahverengi gözlü biriyim... Aydın'da doğdum. Şu an lise ikiyi okuyorum. Piyano çalmayı çok seviyorum. Notalarla uğraşmak bazen gıcık oluyor ama bir şeyi sen üretmişsen bu harika bir şey!! Smile

Herkes burçlardan bahsediyor. Ben burcumu tam anlamıyla taşıdığım için inanıyorum diyebilirim. (Bir şey dışında) Terazi burcuyum. Yani duygusal, çoğu şeyden çabuk sıkılan; adaletsizlik ve şiddetten nefret eden biriyim. Çok yakın olmadığım kişilere karşı utangaç, yakınlarıma karşı ise neşeli, eğlenceli biriyimdir. Bir abim var...

Size hemen sevmediğim yanlarımı yazayım...
Bazen şımarık olabiliyorum , hava atmaya meyilliyim... Çok fazla kıskancımdır. Bazı insanlara kendimden daha çok değer veriyorum..

Hobilerim:[b]

Kitap okumaya bayılırım!

Örnek Tanışma Konusu... Images?q=tbn:ANd9GcRseTD9zPxoVMYLns6_Zv9vj45OUTeakmbq701zmCjYf6_BQpk8gQ

Müzik dinlemek... En sevdiğim Evanescence'dir. Tüm şarkıları bana yazılmış gibi sanki. Aslında her türlü müzik dinlerim.. işte bir kaç müzik önerim;

http://butikstardoll.blogspot.com
.LoveSelly.

Rep Puanı : 9

Örnek Tanışma Konusu... Empty
MesajKonu: Geri: Örnek Tanışma Konusu...   Örnek Tanışma Konusu... Icon_minitimePerş. Ocak 03, 2013 8:19 am

Güzel bir örnek... Smile

Örnek Tanışma Konusu...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Örnek Reklam
» RockinRockbaby'nin üye ettikleri... (Örnek Konu)