Stardoll TR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Butik Stardoll'un resmi formu. Stardoll ile ilgili ilk forum!! :)

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Genel Forum Kuralları

YazarMesaj
RockinRockbaby
Admin
RockinRockbaby

Rep Puanı : 344

Genel Forum Kuralları Empty
MesajKonu: Genel Forum Kuralları   Genel Forum Kuralları Icon_minitimeÇarş. Ocak 02, 2013 1:59 pm

- - - - - - - - - - - - - - - - - | Üyelik |- - - - - - - - - - - - - - - - -

-Üye olurken küfürlü, argo kelime içeren isim seçmek yasaktır. Bu türden kullanıcı adı alanların kullanıcı adı ya değiştirilir ya da yasaklanır.
-Bunun dışında sadece mailden oluşan kullanıcı isimleri yasaktır.
-Forumda hiç yazı yazmayan ya da uzun zaman giriş yapmayan üyelerin üyelikleri uyarılmadan silinebilir.
-Her üye kendi yazdığı mesajdan sorumludur. İstenmeyen bir durumda ben yazmadım, çıkış yapmamışım, arkadaşım yaptı gibi sebepler , mesuliyetten ya da verilen cezadan affınızı sağlamayacaktır.
-Her üye , üyeliğini tehlikeye atabilecek olası sorunlara karşı kendi güvenliğini sağlamak zorundadır. Sebep basit bile olsa yapılan ikazları göz ardı edenler üyelik tarihi ve mesaj sayısına bakılmaksızın forumdan uzaklaştırılırlar.
-Üye kafasına göre anket açamaz. Örneğin: "Sizce güzel miyim?, Sizce nickimi değiştirmeli miyim?" gibi anketler yasaktır...
-Forumda sansürleyerek küfür, argo kelimeler kullanmak yasaktır. Sansürlemekle küfür etmiyorsunuz anlamına gelmeyeceği gibi 2. defa uyarı aldığınız takdirde "Forumda küfürlü, argo konuşmak" sebebiyle forumdan uzaklaştırılırsınız.
-Her ne sebepten olursa olsun üyelerin sonradan üyeliklerini sildirmek gibi bir durum söz konusu değildir. Eğer üye girmek istemiyorsa bu zaten kendi elindedir...

- - - - - - - - - - - - - - - - - | Konular |- - - - - - - - - - - - - - - - -

- Forumda Yöneticiler Yanlış Yere Açılan Konuları Uyarmadan İlgili Bölüme Taşıyabilir. Eğer Uygun Bir Bölüm Bulamadıysanız Konuyu Bir Yöneticiye Bildirerek Yardım Alabilirsiniz..
- Konu Başlıkları Konunun İçeriğini İfade Eden Şekilde Seçmeniz Gerekmektedir. Konuyla Alakasız Başlıklar Yazmak Kesinlikle Yasaktır. Yardım Lütfen Çok Acil Çok Önemli Okuyun Arkadaşlar Gibi Başlıklar Yöneticiler Tarafından Düzeltilebilir.
- Üyeler Yeni Bir Konu Başlığı Açmadan Önce Arama Özelliğini Kullanarak O Konunun Forumda Mevcut Olup Olmadığını Kontrol Etmelidir. Aynı İsimde Veya Aynı Tartışmaları İçerek Konular Açılmamasına Dikkat Edilmeli Çift Açılan Konuları Forum Yöneticileri Silebilirler.
- Forumda Farklı Bir Forum, Blog, Site Tanıtımı Yapmak Kesinlikle Yasaktır Ve Uyarısız Süresiz Ban Sebebidir.

- - - - - - - - - - - - - - - - - | Mesajlar |- - - - - - - - - - - - - - - - -

- Admin Ve Moderatörler Her Yazılan Mesajı Anında Göremeyebilirler Uygunsuz Bir Mesajla Karşılaştığınızda Lütfen Moderatöre Bildir Butonu Sayesinde Moderatörlere Bildiriniz..

- - - - - - - - - - - - - - - - - | Yasak Paylaşımlar |- - - - - - - - - - - - - - - - -

- Forumda +18 Konular Açmak Yasaktır.
- Ahlak Dışı Konular Açmak Veya Uygunsuz Resimler Sunmak Veya xXx Film Arıyorum Yada Sunuyorum Tarzında Konular Açmak Yasaktır.
- Ayrıca Sitemiz Hack Sitesi Olmayıp Her Türlü Hack Girişimleri İstekleri Hacklama Yöntemleri Ve Hack Programlarının Sunumu Yasaktır.
- Forumda MP3 Paylaşımı Yasaktır
- Forumda Sanatçılara Ait Mp3 Sunmak Yasaktır Ayrıca Programlarla Crack Pach Ve Serial Vermekte Yasaktır. Gözden Kaçan Durumlarda Doğacak Hertürlü Yasal Sorundan Sunan Kişi Sorumludur.. Böyle Durumlarda Kanuni İşlemler İçin IP Ve İstenilen Tüm Bilgileriniz Yetkililere Ulaştırılcaktır.
- Üyelere Sunulan Linklerde Kesinlikle Üyelik İsteyen Yerlerini Sunmak Yasaktır. Ayrıca Sunular Dosyaların Şifreleri Başka Bir Adresi Şeklinde Olmasıda Yasaktır.

http://butikstardoll.blogspot.com

Genel Forum Kuralları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» itiraf Bölüm Kuralları
» Aramıza Yeni Katılanalar Bölüm Kuralları (Lütfen okumadan konu açmayınız)
» Günlük Kuralları Lütfen Okumadan Günlük Açmayınız.
» Forum Yarışması